105

Patkó Károly (1895-1941)

Felsőnagybányai látkép

olaj, vászon, 100 x 74 cm
j.b.l.: Patkó 926

Anyagvizsgálati jegyzőkönyv Végvári Zsófiától mellékelve
Kikiáltási ár: 9 500 000 Ft (30 527 EUR*, 33 038 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%