62

Walleshausen Zsigmond (1888)

Tabáni utca

rézkarc, papír, 7,5 x 11 cm
j.j.l.: Walleshausen, j.b.l.: 4/9
Kikiáltási ár: 10 000 Ft (32 EUR*, 35 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%