1

Angyalföldi Szabó Zoltán (1928-2014)

Tájkép

olaj, farost, 130 x 160 cm,
j.b.l.: Szabó Zoltán Angyalföldi 2004
Kikiáltási ár: 280 000 Ft (900 EUR*, 974 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%