14

Deli Antal (1886-1960)

Kalapos modell

olaj, vászon, 54 x 44 cm,
j.b.l.: Deli Antal 1925
Hátoldalán Árverési Csarnok 6535-ös sorszámával.
Kikiáltási ár: 100 000 Ft (321 EUR*, 348 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%