23

Herman Lipót (1884-1972)

Fürdőzők

olaj, vászon, 76 x 100 cm,
j.j.l.: Herman Lipót
Kikiáltási ár: 320 000 Ft (1 028 EUR*, 1 113 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%