38

Jankó János (1833-1896)

Muzsikusok

akvarell, papír, 48 x 65 cm,
j.j.l.: Jankó J. 895
Kikiáltási ár: 400 000 Ft (1 285 EUR*, 1 391 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%