39

Juszkó Béla (1877-1969)

Kirli baba völgy fölött 1/13 hegyi üteg

olaj, kartonra kasírozott vászon, 26,5 x 33 cm,
j.j.l.: Juszkó hdngy 30as honv., 1917. ápr. 3.
Kikiáltási ár: 30 000 Ft (96 EUR*, 104 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%