41

K. Spányi Béla (1852-1914)

Sajóvidéki lány

olaj, karton, 23 x 18 cm,
j.j.l.: K. Spányi B 1913
Hátoldalán MNG bírálati szám: 315/971
Kikiáltási ár: 75 000 Ft (241 EUR*, 261 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%