54

Kovács Mihály (1818-1892)

Herkules válaszúton

olaj, fa, 34 x 52,5 cm,
j.j.l.: Kovács M.
Hátoldalán a Szépművészeti Múzeum Bírálati szám: 293/2007 .
Szerepelt a Pintér Aukciósház több árverésén.
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft (3 213 EUR*, 3 478 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%