55

Kováts Károly (1875-1946)

Golyózó gyerekek

olaj, vászon, 160 x 230 cm,
j.b.l.: Kováts Károly 1896
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft (8 997 EUR*, 9 737 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%