56

Lakatos Artúr (1880-1968)

A papa alszik

ceruza, papír, 11,5 x 14 cm,
j.b.l.: L.A. j.j.l.: 917 jun. 23. este 10 óra
Kikiáltási ár: 28 000 Ft (90 EUR*, 97 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%