64

Mihalovits Miklós (1888-1960)

Akt

olaj, vászon, 70 x 87 cm,
j.j.l.: Mihalovits M.
Kikiáltási ár: 160 000 Ft (514 EUR*, 556 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%