P. Kováts Ferenc (1911-1983): Virágcsendélet --- kikiáltási ár: 160 000 Ft

76

P. Kováts Ferenc (1911-1983)

Virágcsendélet

olaj, vászon, 56 x 48 cm,
j.b.l.: P. Kováts Ferenc, hátoldalán: festette P. Kováts Ferenc
Kikiáltási ár: 160 000 Ft (514 EUR*, 556 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%