79

Pekáry István (1905-1981)

Bokályos csendélet

olaj, karton, 55 x 40 cm,
j.b.l.: 19 Pekáry 40
Kikiáltási ár: 90 000 Ft (289 EUR*, 313 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%