80

Péli Tamás (1948-1994)

Farkasasszony

olaj, farost, 80 x 60 cm,
j.j.l.: PTK 94
Kikiáltási ár: 240 000 Ft (771 EUR*, 835 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%