91

Schéner Mihály (1923-2009)

Betyár csendélet

olaj, farost, 90 x 70 cm,
j.j.l.: Schéner hátoldalon: "Rózsa Sándorék részt vettek az 1848-as Szabadságharcban, itt vannak a vázában" Schéner Mihály
Kikiáltási ár: 480 000 Ft (1 542 EUR*, 1 669 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%