100

Toroczkai Oszvald (1884-1951)

Erdő folyóval

olaj, vászon, 80 x 70 cm,
Kikiáltási ár: 220 000 Ft (707 EUR*, 765 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%