104

Turmayer Sándor (1879-1953)

Utcarészlet

olaj, fa, 24 x 14,5 cm,
j.b.l.: Turmayer S.
Szerepelt a MissionArt aukcióján.
Kikiáltási ár: 48 000 Ft (154 EUR*, 167 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%