2

Baksai József (1957)

Fekete fal

olaj, vászon, 2 x 100 x 200 cm,
j. a hátoldalon: Baksai József
Kikiáltási ár: 950 000 Ft (3 053 EUR*, 3 304 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%