16

Gábor Imre (1960)

Még nem tudom

akril, papír, vászon, 110 x 80 cm,
j.b.l.: Gábor Imre' 09
Kikiáltási ár: 150 000 Ft (482 EUR*, 522 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%