22

Győri Márton (1979)

Tiszta szférák (Kis vörös)

olaj, vászon, 50 x 50 cm,
j a hátoldalon: Győri Márton
Kikiáltási ár: 150 000 Ft (482 EUR*, 522 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%