27

Jovián György (1951)

Bontás III.

olaj, vászon, 150 x 200 cm,
j.j.l.: Jovián 2010
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft (5 141 EUR*, 5 564 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%