47

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Vándoremlék

olaj, vászon, 100 x 60 cm,
j.j.f.: Lossonczy Tamás 1973
Szerepelt a Pintér Aukciósház korábbi árverésén.
Kikiáltási ár: 1 250 000 Ft (4 017 EUR*, 4 347 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%