76

Konecsni György (1908-1970)

Budapest

színezett litográfia, papír, 32 x 40 cm,
j.j.l: Konecsni György
Kikiáltási ár: 15 000 Ft (48 EUR*, 52 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%