6

Pesti ezüst szivardoboz

800-as finomságú ezüst, 346 g, 4 x 18 x 14 cm,
jelzett: Pest, 1937-1965 közötti fémjel, GM mesterjegy
Kikiáltási ár: 48 000 Ft (154 EUR*, 167 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%