100

Vagyóczky Károly (1941)

Lánchíd a Gellért heggyel

rézkarc, papír, 7,5 x 10 cm,
j.j.l.: Vagyóczky
Kikiáltási ár: 6 000 Ft (19 EUR*, 21 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%