61b

Batthyány Gyula, gróf (1887-1959)

Magyar álom

olaj, vászon, 130x90cm, j.j.f.: Batthyány
Reprodukálva:
- Molnos Péter: Gróf Batthyány Gyula. Az elveszett Magyarország festője. Népszabadság Könyvek, Budapest, 2007., 118. kép

Kiállítva és reprodukálva:
- Kiállítás Gróf Batthyány Gyula festményeiből. Mű-Terem Galéria, Budapest, 1997. november 21. – december 5. katalógus: 15.

Aukción szerepelt:
Virág Judit Galéria és Aukciósház 32. aukció - 2009. ősz
Kikiáltási ár: 4 900 000 Ft (15 746 EUR*, 17 041 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%