10

Bécsi antik teáskanál pár

Bécsi antik teáskanál pár

13 latos antik ezüst, 78 g, 15 cm, jelzett: Bécs, 1845-ös fémjel, BMF mesterjegy
Kikiáltási ár: 4 000 Ft (13 EUR*, 14 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%