: Bécsi kínálótál --- kikiáltási ár: 38 000 Ft

15

Bécsi kínálótál

800-as finomságú ezüst, 278 g, 23 x 6 cm, jelzett: Bécs 1872-1922 között használt fémjel, AB mesterjegy
Kikiáltási ár: 38 000 Ft (122 EUR*, 132 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%