: Bécsi olaj és ecettartó --- kikiáltási ár: 50 000 Ft

16

Bécsi olaj és ecettartó

800-as finomságú ezüst, fújt üvegbetéttel, nettó: 256 g, 24 cm, jelzett: Bécs, 1872-1922 között használt fémjel AB mesterjegy
Kikiáltási ár: 50 000 Ft (161 EUR*, 174 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%