62

Benczúr Gyula (1844-1920)

Úrfelmutatás

olaj, vászon, 45 x 33 cm, j.b.l.:BGy hátoldalon: "Benczúr Gyula saját kezű vázlata 1913" autográf felírattal
Kikiáltási ár: 480 000 Ft (1 542 EUR*, 1 669 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%