Gallé, Emil (1846-1904): Gallé lámpa --- kikiáltási ár: 1 000 000 Ft

5

Gallé Emil (1846-1904)

Gallé lámpa

többrétegű, színes sav-maratott üveg, jelzett: Gallé; sérült, 1900 körül
85cm magas talapzattal együtt
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft (3 213 EUR*, 3 478 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%