: Győri empire merőkanál --- kikiáltási ár: 7 500 Ft

13

Győri empire merőkanál

13 latos antik ezüst, 67 g, 22 cm, jelzett: Győr, 1804-es fémjel, JGH (Johannes Gottfried Hentsch) mesterjegy
Kikiáltási ár: 7 500 Ft (24 EUR*, 26 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%