: Hanaui hattyú kínáló --- kikiáltási ár: 14 000 Ft

14

Hanaui hattyú kínáló

ezüst, 84 g, 8 x 9 cm, jelzett: Hanaui pszeudo fémjel, Jakob Strock & Louis Sinsheimler (működtek: 1874-1926 között)
Kikiáltási ár: 14 000 Ft (45 EUR*, 49 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%