97

Ismeretlen

Romantikus táj lovassal

olaj, vászon, 70 x 88 cm, j.n. hátoldalán OSZM 547/57 bírálati számmal
szerepelt a Pintér Aukciósház korábbi árverésén
Kikiáltási ár: 360 000 Ft (1 157 EUR*, 1 252 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%