43

Nagy Sándor (1868-1950)

Öreg fa

rézkarc, papír, 16 x 23,5 cm, j.j.l.: Nagy Sándor
Kikiáltási ár: 20 000 Ft (64 EUR*, 70 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%