: Nürnbergi barokk pohár --- kikiáltási ár: 280 000 Ft

22

Nürnbergi barokk pohár

13 latos antik ezüst, 95 g, 9 cm, jelzett: Nürnberg, XVIII. század eleje fémjel, Michael Lauffer (1665-1734) mesterjegy
Kikiáltási ár: 280 000 Ft (900 EUR*, 974 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%