64

Filip jelzéssel

Nagybányai részlet

olaj, vászon, 60 x 72 cm,
j.j.l.: Filip
Kikiáltási ár: 46 000 Ft (148 EUR*, 160 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%