71

Henczné Deák Adrienne (1890-1956)

Csendélet orgonákkal

olaj, vászon, 75 x 90 cm,
j.k.l.: Henczné Deák Adrienne
Kikiáltási ár: 150 000 Ft (482 EUR*, 522 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%