94

Krusnyák Károly (1889-1960)

Kápolna

olaj, farost, 56 x 69 cm,
j.j.l.: Krusnyák K.
Kikiáltási ár: 70 000 Ft (225 EUR*, 243 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%