32

Réti Mátyás (1922-2002)

Házak

litográfia, papír, 21 x 30 cm,
j.j.l.: Réti Mátyás
Kikiáltási ár: 15 000 Ft (48 EUR*, 52 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%