37

Szabó Vladimir (1905-1991)

Zene

rézkarc, papír, 19,5 x 25 cm,
j.j.l.: Szabó Vladimír 40/100
Kikiáltási ár: 22 000 Ft (71 EUR*, 77 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%