1

Ábrahám Rafael (1929)

Parlament

(Parliament)
SZÍNEZETT RÉZKARC, 21 X 29 CM, J.J.L.: ÁBRAHÁM RAFAEL 4/100
COLORED ETCHING, 21 X 29 CM, SIGNED BOTTOM RIGHT: ÁBRAHÁM RAFAEL 4/100
Kikiáltási ár: 2 000 Ft (6 EUR*, 7 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%