2

Arató István (1922)

Angyalföld

(Angyalföld)
OLAJ, FAROSTLEMEZ, 39x89CM, J.J.L.: ARATÓ
OIL, FIBREBOARD, 39 X 89 CM, SIGNED BOTTOM RIGHT: ARATÓ
Kikiáltási ár: 50 000 Ft (161 EUR*, 174 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%