4

Bánovszky Miklós (1895-1995)

Lenin

(Lenin)
OLAJ, VÁSZON, 80 X 60 CM, J.J.L.: BÁNOVSZKY
OIL, CANVAS, 80 X 60 CM, SIGNED BOTTOM RIGHT: BÁNOVSZKY
Kikiáltási ár: 50 000 Ft (161 EUR*, 174 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%