12

Csáki Maronyák József (1910-2002)

Nyisztor György földművelésügyi népbiztos

(György Nyisztor, Commissar for Agriculture)
OLAJ, FAROST, 80 X 100 CM, J.J.L.: CSÁKY MARONYÁK J. OIL, CANVAS, 80 X 100 CM, SIGNED BOTTOM RIGHT: CSÁKY MARONYÁK J.
Kikiáltási ár: 50 000 Ft (161 EUR*, 174 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%