15

Csikós András (1947)

Szántó Kovács János elfogatása

(Arrest of János Szántó Kovács)
OLAJ, VÁSZON, 64 X 90 CM, J.J.L.: CSIKÓS
OIL, CANVAS, 64 X 90 CM, SIGNED BOTTOM RIGHT: CSIKÓS
Kikiáltási ár: 50 000 Ft (161 EUR*, 174 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%