28

Gyelmis Lukács (1899-1979)

Az elsős

(The freshman)
OLAJ, VÁSZON, 60 X 55 CM, J.J.L.: GYELMIS L
OIL, CANVAS, 60 X 55 CM, SIGNED BOTTOM RIGHT: GYELMIS L
Kikiáltási ár: 30 000 Ft (96 EUR*, 104 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%