54

Hajógyár

(Ship-factory)
OLAJ, VÁSZON, 100 X 80 CM, J.J.L.: ROZS J.
OIL, CANVAS, 100 X 80 CM, SIGNED BOTTOM RIGHT: ROZS J.
Kikiáltási ár: 300 000 Ft (964 EUR*, 1 043 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%