31

Hincz Gyula (1904-1986)

Béke (ébredő város)

(Peace - awakening of the city)
RÉZKARC, PAPÍR, 30 X 26 CM, J.J.L.: HINCZ GYULA
ETCHING, PAPER, 30 X 26 CM, SIGNED BOTTOM RIGHT: HINCZ GYULA
Kikiáltási ár: 10 000 Ft (32 EUR*, 35 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%